Proč Climate-Shield®

Historie nátěrů Climate-Shield®

 • Tradice od roku 1984
 • Americká technologie

Nátěry Climate-Shield® byly vyvinuty společností General Industries Corporation Inc. v roce 1984 v americkém státě Colorado, primárně jako vysoce kvalitní, odolné a energeticky úsporné střešní nátěry. Za tradicí nátěrů Climate-Shield®, v USA známých pod obchodním názvem Thermo-Shield® Paint & Coatings, stojí více než 7 let vědeckého výzkumu. Na začátku 90. let 20. století se portfolio nátěrů Climate-Shield® rozrostlo o nátěry pro vnější i vnitřní použití a pro specifické podklady, jakými jsou například dřevo a kov.

Od 90. let jsou nátěry Climate-Shield®, včetně know-how a technologie jejich výroby, vlastněny firmou SPM Thermo-Shield Inc., se sídlem na Floridě, USA. Výhradním zástupcem a distributorem originálních nátěrů Climate-Shield® Genuine. Made in U.S.A. pro Českou republiku a Slovensko je firma HAESS Europe s.r.o. se sídlem v Ostravě.

Hlavní výhody a vlastnosti Climate System

Zateplovaci

Zateplovací

Odrazivost až 89%

Odrazivost až 89%

Odvlhčující

Odvlhčující

Omyvatelný

Omyvatelný

100% paropropustný

100% paropropustný

Nehořlavý

Nehořlavý

Vysoce flexibilní a odolný

Vysoce flexibilní a odolný

Stálobarevný

Stálobarevný

Zdravé a ekologické

 • Anti-alergenní
 • Proti plísním

Nátěry Climate-Shield® jsou anti-alergenní, 100% paropropustné, neusazují se na nich nečistoty ani prach a zajišťují optimální tepelnou pohodu v místnostech. Nátěrové hmoty Climate-Shield® zabraňují vzniku plísní, hub a řas na fasádách domů i na stěnách v interiérech. Produkty Climate-Shield® jsou zdraví nezávadné a mají nejvyšší certifikaci pro použití v potravinářství a zdravotnictví.

Nátěry Climate-Shield® jsou netoxické, neobsahují zdraví škodlivé látky a jejich použití je zcela nezávadné pro lidi i zvířata. Naše nátěry jsou vodou ředitelné a nezatěžují životní prostředí. Materiály Climate-Shield® mohou, díky vysoké míře termoreflexe, významně přispět ke snížení přehřívání měst.

Úspora s nátěry Climate-Shield®

 • Snížení energetické náročnosti budov
 • Snížení nákladů na vytápění a klimatizaci

Nátěry Climate-Shield® díky svým vlastnostem a odrazivosti až 89 % výrazně snižují energetickou náročnost objektů. Tyto úspory jsou nejvíce patrné na významném snížení nákladů za vytápění objektů v zimě a chlazení interiérů v létě.

Bonusem tohoto efektu je příjemná tepelná pohoda v místnostech a nepřehřívání objektů ani jejich bezprostředního okolí.

Odolné a jednoduše aplikovatelné

 • Bez stavebního povolení
 • Nehořlavé

Nátěry Climate-Shield® vynikají jednoduchou a rychlou aplikací a pro jejich použití na fasády objektů není zapotřebí stavebního povolení. Pro aplikaci nátěrů Climate-Shield® není potřeba žádné speciální vybavení. Nátěry Climate-Shield® jsou nadstandardně odolné a nehořlavé (skupina hořlavosti A – Nehořlavé) a my jsme na to právem hrdí.

Nátěrové hmoty Climate-Shield® jsou odolné vůči nárazům, izolují zvuk, vynikají vysokou pružností i za extrémních teplot (od – 50°C až do + 200°C), chrání zdivo v teplotním rozmezí od – 40°C až do + 90°C, zabraňují přehřívání konstrukcí objektů a jejich poškození mrazem, zajišťují povrchům ochranu před vlivy životního prostředí, uchovávají si stálobarevnost a minimalizují vliv UV záření. Nátěry Climate-Shield® chrání konstrukce staveb před kyselinami, louhy, agresivními chemikáliemi, výfukovými plyny a poškozením vlivem solí.

On-line kalkulačka

Kolik uspoříte s Climate-Shield?

1. Typ konstrukce:

2. Tloušťka konstrukce (mm):

3. Tloušťka zateplení (mm):

Koeficient tepelné vodivosti

U = 0,8322

bez Climate System

U = 0,8322

s Climate System

=

Koeficient tepelné vodivosti snížen o

o 450%

Zaujal Vás náš systém?

Pro naše B2B partnery

Zobrazit více

Naše služby

 • Zákaznický servis
 • Know-how od roku 1984
 • Slevy pro naše partnery
Kontaktujte nás

Napsali o nás

Climate-Shield vyřešil náš problém s plesnivou fasádou a zateplením našeho bytového domu. Jsme SVJ a navíc v památkové zóně, takže řešit rekonstrukci fasády bylo dost složité. Jsme s fasádou opravdu spokojeni. Už pár let se mě vždycky někdo ptá, jestli jsme to dělali letos. Vždycky se směju, protože nikdo mi nechce věřit, že ta fasáda už je pět let stará, protože vypadá pořád stejně nově.

Michael B.

Praha 2

S nátěry Climate-Shield mám jen ty nejlepší zkušenosti. Před třemi lety jsme rekonstruovali prvorepublikovou vilu a chtěli jsme zvolit šetrné, ale přesto odolné a spolehlivé stavební materiály. Ze začátku jsem nevěřila tomu, že „jenom“ nátěr může pomoct snížit teplotní rozdíly v místnosti a vlastně izolovat. Pan Poláček nám ovšem všechno vysvětlil a pomohl nám najít nejlepší řešení rekonstrukce fasády. Po roce jsme se přesvědčili, že Climate-Shield funguje opravdu tak, jak má a rozhodli jsme se použít nátěr i v interiérech. Je neskutečné kolik peněz můžete díky tomuhle nátěru ušetřit na vytápění celého domu. Díky!

Ladislava K.

Plzeň

S manželkou jsme vybírali ideální fasádní nátěr pro náš nízkoenergetický dům. Líbí se nám filozofie nátěrů Climate-Shield a taky to, že jsou ekologické a snadno se udržují. S fasádou jsme spokojeni.

Jan M.

Kladno

Trvalo mi, než jsem uvěřil, že Climate-Shield fakt funguje tak, jak se píše. Už jsem viděl hodně „chytrých“ barev, ale žádná z nich nikdy nefungovala. Proto jsem nejdřív chtěl nátěr zkusit na něčem menším, takže jsem si na podzim natřel boiler na ohřev teplé vody. Dost mě překvapilo, jak moc se snížily tepelné ztráty (boiler mám na půdě, kde v zimě mrzne). Na jaře jsem už byl přesvědčený, tak jsme se rozhodli s nátěry Climate-Shield rekonstruovat celou chalupu.

Petr Č.

Ostrava

Veľa sa mi páči ako teraz mám v byte čisto a ten vzduch sa veľmi zmenil. Mám tri mačky a skôr som mala problém s plesňami v obývačke a mačky mi tiež za sedačkú škriabaly múr. Vďaka Climate-Shieldu sa múry skvele a jednoducho udržujú a sú odolné. Navyše mám teraz doma farebné steny v super odtieňoch, ktoré som vždy chcela.

Beáta H.

Praha 3

Naše produkty využívají

Partneři

Ocenění a certifikáty